Co znaczy temperatura utrzymująca się na tym poziomie i wymioty?

Proszę o pomoc. Od 5 tygodni mam temp utrzymującą się na poziomie 37-37,3-37.6, napady mdłości i wymiotów, wcześniej częściej, teraz mniej. 2 dni temu dostałam miesiączkę, ale dziś prawie się zakończyła. Ost. współżycie 8 marca, bez zabezpieczenia, 18 dni później bardzo bolesna miesiączka, opóźniona dwa dni, lekko krótsza. Miałam bóle w podbrzuszu oraz kłócie po obu stronach. Internista wykluczył infekcje. Drugi miesiąc mam ochotę na wątróbkę, której nie cierpię. Na co mogą wskazywać te objawy?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję dla pewności oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa