Co znaczy ten promieniujący ból obojczyka?

Witam, mam problem z prawym obojczykiem. Nie doznałam żadnego urazu. Zaczęło się na początku grudnia. Nagły ból, tak silny że ciężko było ruszyć ręką. Zazwyczaj boli mnie wieczorem kiedy się położę, ale również wtedy gdy często i gwałtownie wykonuje coś prawa ręka. Zdarza się że ból promieniuje, albo odczuwalne jest jakby mnie w tym miejscu kłuli. Daria

Dobry Wieczór,
Trudno orzec coś jednoznacznie.
Proponuję udać się do ortopedy celem badania i ustalenia dalszego postępowania oraz ewentualnej diagnostyki obrazowej.
Pozdrawiam.