Co znaczy ten silny ból z wewnętrznej strony kolana?

Witam serdecznie. Mam pytanie mianowicie. Okolo miesiac temu podczas gry w pilke nozna poczulem bardzo silny bol z wewnetrzen strony z przodu lewego kolana. Udalem sie do specjalisty wykonano mi badanie MR które wykazało: 1) Wiazadlo PCL,MCL,LCL bez zmian. 2) Wiazadlo ACL w okolicy przyczepu udowego widoczne sa zniany wlokniste, widoczne jest zerwanie wiazadla w okolicy przyczepu. 3) W obrebie lekotki przysrodkowej widoczna szczelina pekniecia, widoczne jest przemieszczenie czesci lekotki przys

Wystąpiło trwałe uszkodzenie struktur kolana. Prawdopodobnie potrzebna będzie operacja, jednakże sugeruję leczenie u doświadczonego fizjoterapeuty, który umożliwi powrót do sprawności. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki