Co znaczy ten wyciek chłonki po operacji żylaków?

Dzień Dobry. 10.04.br. miałam wykonaną operację żylaków siatkowatych kończyny dolnej - kriostripping. Z jednej ranki w okolicach stopy, zaczęła wyciekać chłonka. Martwi mnie jednak to, że trwa już ponad dwa tygodnie i nie widzę żadnej poprawy. Panie Doktorze, jak długo to może potrwać i czy są sposoby, by szybciej zaleczyć to powikłanie? Pozdrawiam Monika lat 50

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena leczenia przez chirurga najlepiej wykonującego zabieg