Co znaczy ten wynik kreatyniny i tomografii?

Dzień dobry Mam 76 lat i przygotowuję się do tomografii komputerowej głowy z kontrastem. Wynik kreatyniny był na poziomie 1,4 mg/dl, zaś GFR wg MDRD 37 ml/min. Osoba, która miała mi wykonać to badanie zasugerowała przyjście w innym terminie gdy organizm zostanie nawodniony i nerki będą w stanie przefiltrować podany kontrast. Dużo więcej wody piłam przez 2 tygodnie. Przy powtórnym badaniu kreatyniny wskaźniki się niewiele zmieniły. Byłam z tymi wynikami u nefrologa, powiedział, że są ok i tomografię można wykonać. Co powinnam zrobić w tej sytuacji. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli nefrolog dał odpowiednie zaświadczenie to tak. proponuję kierować się zaleceniami lekarza nefrologa.