Co znaczy tłuszczak pod łopatką?

Witam mam pytanie proszę o odpowiedź ponieważ bardzo się boję. Mam pod łopatka tłuszczaka zdiagnozowano go przez badanie palpacyjne i badanie usg. Jest okrągły ma ok 4 cm po naciśnięciu palcem ucieka tzn rusza się. Miałam usg na którym wyszli że to tłuszczak lecz nadal się boję że to coś poważniejszego że lekarz nie zauważył różnicy i że to tłuszczakomięsak nie wiem czemu ale się bardzo boję i ciągle myślę że lekarz nie rozroznil że mógł się pomylić itd.

Najlepiej zgłosić się do chirurga , wyciąć i zbadać histologicznie. Będzie wtedy miała Pani pewność rozpoznania i pozbędzie się Pani problemu.