Co znaczy to złe samopoczucie przy spadkach cukru?

Spadki cukru (jak zaburze rytm jedzenia co 3 h), ogolne zle samopoczucie. Bardzo bolesne wzdecia (napady takie, ze kule sie na chodniku, trwaja moment). Czeste oddawanie stolca, ostatnio doszedl bol z lewej str pod zebrami. Nie toleruje alkoholu- po wymiitach po winie mialam na nast dzien zolte dlonie. Wyniki prob: AST 13, ALT7, BILIB 6,72, FOSTAFAZA ZAS 48, GGTP 5 (czy mam sie niepokoic?) Chodze od lekarza do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm badan cieżko się wypowiedzieć proszę zgłosić się do lekarza zlecjącego powyższe oznaczenia. po łącznej analizie z objawami klinicznymi będzie można coś więcej powiedzieć.