Co znaczy twardy nieruchomy guzek na środku zewnętrznej strony dłoni?

Witam, u mojej 10-miesiecznej córki pojawił się twardy nieruchomy guzek na środku zewnętrznej strony dłoni. Widoczny jest gdy skuli, naciągnie dłoń do środka. Wszystko wskazuje, że to nie boli. Ortopeda wykonał USG, to nie jest ganglion, a jak powiedział- tkanka kostna. Lekarz stwierdził, że ma prawo tak być, że różnie rozwijają się kości u dziecka i że nie ma powodu do niepokoju, jedynie obserwować. Ja się jednak martwię, czy rzeczywiście może się tak zdarzać, czy mogę ufać takiej diagnozie?

Trzeba zaufać lekarzowi ortopedzie. Skoro on zbadał dziecko, wykonał badanie USG i stwierdził, że zmiana nie budzi niepokoju, że jest to tylko tego rozwoju rozwój kostny, który wymaga tylko obserwacji to trzeba się do tego dostosować i nie niepokoić.