Co znaczy uwypuklenie śluzówki?

29.08.2017 mialam gastroskopie:przedstawiam wynik tego badania, Nad wpustem guzowate ,kuliste 7-8 mm uwypuklenie sluzowki pokryte niezmieniona blona sluzowa.W czesci przedodzwiernikowej przy polaczeniu z trzonem na krzywiznie wiekszej od strony sciany tylnej podluzny 3x2 cm obszar zaczerwienionej a w centralnej czesci lekko zapadnietej blony sluzowej.Podscielisko w tym obszarze twarde.Odzwiernik sprawny.drozny. Test urazowy ujemny. Mam objawy, czkawka i slinienie sie. Czy mam sie obawiac raka?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy jest informacja aby były pobrane wycinki na badanie hist pat?