Co znaczy wynik badania mózgu u mojego syna?

Jest to wynik mojego 13 letniego syna ,proszę o interpretacje.Zapis w czuwaniu.Czynność podstawowa obu półkul wysokonapięciowa,symetria półkulowa zachowana . Reakcja zatrzymania obecna , rytm alfa 9Hz.Na tle rytmu podstawowego ,jak i w czasie aktywacji w odprowadzeniach czołowo-skroniowo-ciemieniowym rejestruja się grupy fal ostrych o amplitudzie do 140 uV

Nie interpretujemy wyników badań pacjentów z poziomu portalu internetowego. Wyniki badań interpretuje lekarz, który zlecił wykonanie badania, zna historię pacjenta i prowadzi diagnostykę.