Co znaczy zalegająca wydzielina w gardle w ciąży?

Zalegajaca wydzielina w gardle a ciąża. Mam problemy z zalegajaca wydzielina w gardle która spływa mi z nosa co powoduje duży dyskomfort bo musze ja odkrztuszac poprzez kaszel. Jestem od ponad roku po zabiegu przegrody nosa. Te objawy byly juz wczesniej. Wydzielina wygląda jak katar z nosa. Pojawia sie czesto po posilku ale nie tylko Otrzymalam odpowiedz ze nie dokladnie zoperowana przegroda nosowa moze byc przyczyna tego stanu. Aktualnie jestem w 12. tyg ciąży czy ten problem moze miec wpływ na maleństwo?czy powinnam teraz sie tym zająć czy po porodzie?proszę o fachową odpowiedź. Martwi mnie to. Co powinnam z tym zrobic. Dziekuje za odpowiedź. Ps. Mam 28 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic Ew konsultacje laryngologa