Co znaczy zaznaczone obniżenie wysokości krążków międzykręgowych?

witam . mam 31 lat stwierdzono mi zaznaczone obniżenie wysokości krążków międzykręgowych L3-4 L4-5 - dyskopatia z początkowymi zmianami proliferacyjnymi na krawędziach trzonów . niewielka skolioza lędźwiowa. brałem kroplówki do której były dodawane zastrzyki oraz antybiotyki do tej pory je biorę i pomagają tylko na krótki okres czasu . Chciałbym się dowiedzieć co mam z tym dalej robić ?

WAŻNE OBJAWY NEUROLOGICZNE i OBRAZ RTG, MRI! WYNIKI BADAŃ LABOR; Czy są cechy stanu zapalnego ??
! Czy występują dolegliwości bólowe?? Jaki tryb życia, pracy? Jaka aktywność fizyczna? Jaki ogólny stan zdrowia, inne obciążenia ??
Do oceny klinicznej po pełnej konsultacji , po badaniu,
po ocenie objawów Pacjenta
Trudno powiedzieć bez obejrzenia Pacjenta ! Konieczna pełna konsultacja!, Pozdrawiam. Zapraszam