Co zrobić, aby dziecko podniosło się w brzuchu?

Witam Obecnie jestem w 29 tygodniu ciąży. W 26 tc ginekolog stwierdził, ze główka dziecka jest za nisko. Przy 2 tygodniowym oszczędnym trybie życia malutka podniosła się, jednak dzień przed wizyta (28tc) mała zeszła nisko. Wyczuwam ja w prawej części dolnej brzucha z uciskiem na pachwinę. Leżę już tydzień czasu. Raz na boku, raz na plecach z poduszka pod tyłkiem i dziecko nie zmienia położenia. Czy powinnam się martwić ? Co zrobić aby dziecko się podniosło ? Proszę o odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Konieczny będzie dalszy oszczędzający tryb życia i stosowanie się do zaleceń swojego ginekologa. Nic więcej niestety Pani nie doradzę. Pozdrawiam!