Jak leczy się niewydolność szyjki macicy w ciąży?

Witam mam niewydolność szyjki macicy i mam mieć założony szew mcdonalda ( tc 24 5 ) czy nie za późno? jakie jest ryzyko że coś się stanie? i czy po zabiegu można wstać do toalety? czy dostaję cewnik? czy leżę na sali pooperacyjnej przez jakiś czas?

Lek. Tomasz Budlewski

na pewno będzie konieczny oszczędzający tryb życia, niedźwiganie itp, proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę.