Szyjka macicy w 20. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 20 tc. 19 stycznia moja szyjka macicy miala 3cm. A 6 lutego najkrotszy pomiar szyjki to 2,92mm, a najdluzy 3,20mm. Czy na 20tc szyjka nie jest za krotka??? Ginekolog nie mowila ze sie skraca. Jest zamknieta. Prosze o odpowiedz. Czy powinnam miec np zalozony szew??? Biore luteine dopochwowo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badania nie można nic powiedzieć.