Co zrobić, aby wyeliminować łojotok?

Witam, mam 33 lata i od 22 lat zmagam się z nadmiernym łojotokiem. Leczyłam się już wszystkim dostępnymi lekami i hormonami. Rok temu przeszłam terapię izotretynoiną i była bardzo duża poprawa, ale ostatnio łojotok zaczął powracać a przy tym zaskorniki i krosty. Proszę o pomoc, co jeszcze można zrobić aby powstrzymać nadmiar przetluszczania skóry.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.