Co zrobić gdy antydepresanty i psychoterapia nie pomagają?

Co zrobić gdy antydepresnty i psychoterapia nie pomaga ? Witam . Od dłuższego czasu zmagam problemami na tle psychicznym. Stwierdzono u mnie f.41 i f.60. Aktualnie biorę asertin 150 na dobę i . od trzech miesięcy czuje się podle. Ani od psychiatry i od psychologa nie dostałem wsparcia. Zreszta czego sie dziwić jak w obu przypadkach na nfz. Wieku 22 lat dokonałem próby samobójczej. Teraz mam 35 i znowu myśle o swojej śmierci. Mam problemy o których nie mam z kim pogadać , jak np ze jetem nadal prawiczkiem i nigdy nie miałem dziewczyny. Czy jest coś więcej można dla mnie zrobić? Jakiś ośrodek z prawdziwego zdarzenia. Myślałem też o hipnozie. Niby jestem normalną pracującą osobą ale moje problemy nie dawają mi spokoju i obawiam sie że nie dadzą dopóki żyję. Ps Ostrów Wlkp

Dzień dobry
Jeśli leki i psychoterapia nie pomagają, to trzeba zmienić lekarza i terapeutę. W psychoterapii liczy się dobra relacja, jeśli tego brak, to trzeba poszukać innej osoby, z którą będzie Pan się czuł dobrze. Jeśli interesuje Pana sesja na Skype lub Messenger, zapraszam na priv.
Być może w Pana przypadku - pomocna by była grupowa terapia?
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w zdrowieniu
Łucja Fitchman
https://www.facebook.com/psychoterapiasystemowa