Co zrobić gdy nie działa leczenie psychiatryczne?

Co zrobic gdy antydepresnty i psychoterapia nie pomaga ? Witam . Od dłuższego czasu zmagam problrmami na tle przychinym. Stwierdzono u mnie f.41 i f.60. Aktualnie biore asertin 150 na dobe i . od trzech miesięcy czuje sie podle. Ani od psychiatry i od psychologa nie dostałem wsparcia. Zreszta czego sie dziwić jak w obu przypadkach na nfz. Wieku 22 lat dokonalem próby samobójczej. Teraz mam 35 i znowu mysle o swojej śmierci. Mam problemy o których nie mam z kim pogadac , jak np ze jetem nadal prawiczkiem i nigey nie mialem diewczyny. Czy jest cos więcej mozna dla mnie zrobic? Jakis ośrodek z prawdziwego zdarzenia. Myślałem też o hipnozie. Niby jestem normlna pracujaca osobą ale moje problemy nie dawaja mi spokoju i obawiam sie że nie dadzą dopóki zyje.

Musi Pan koniecznie podjąć właściwe leczenie i poszukać wsparcia u innego psychiatry lub swojego lekarza rodzinnego - niestety nie pomogę na odległość, nie wiem jakie miasto.