Podejrzenie schizofrenii i leczenie psychiatryczne

Witam, zostałem przyjety do szpitala psychitrycznego poraz 2 z podejrzeniem shizofreni chciałbym sie dowiedziec czy musze sie leczyc dalej u swojego lekarza psychiatry chce poprostu wiedziec jak wygląda to od strony prawa czy musze sie leczyc dalej czy nie ?

Należy dalej się leczyć i być pod opieką psychiatry, potrzebne monitorowanie stanu zdrowia, bo mogą być nawroty pogorszenia samopoczucia, jeżeli przyjmujesz narkotyki - w tym marihuanę, to poinformuj o tym lekarza.