Jak wygalda leczenie bulimii w szpitalu psychiatrycznym?

Jak wyglada leczenie bulimii w szpitalu psychiatrycznym ? Mam 22 lata i dosc dlugo juz zmagam sie z bulimia. Nie prowokuje wymiotow. Natomiast wystepuja u mnie zachowania takie jak : stosowanie bardzo niskokalorycznej diety po napadzie obzarstwa czy opoznianie czasu jedzenia posilku. Dreczy mnie wiele mysli zwiazanych z jedzeniem ,jestem bardzo niezadowolona ze swojego wygladu i dosc czesto licze kalorie. Moj psychiatra z , ktorym wspolpracuje od okolo 5 miesiecy zaproponowal , ze jesli stan dalej nie bedzie sie poprawial moze wypisac skierowanie do szpitala. Bardzo chcialabym sie dowiedziec jak wyglada leczenie bulimii w szpitalu dodam ,ze mam lekka nadwage moje BMI wynosi 25,76.

Proszę poszukać terapeuty behawioralnego, który pomoże Pani w ustawieniu zachowań a potem iść na pogłębiona terapię psychodynamiczna.
Na oddział gdzie leczy się bulimikoe najlepiej zadzwonić i zapytać sie jak wygląda proces leczenia. W zależności od szpitala, mogą się one nieco różnic. Pozdrawiam