Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie osoby chorej na bulimię w szpitalu psychiatrycznym

Witam serdecznie. Moja córka Agnieszka straciła dzisiaj rano przytomność. Nie mogliśmy z mężem jej ocudzić więc wezwaliśmy pogotowie. W szpitalu dowiedzieliśmy się, że to był skutek poważnego odwodnienia. Pani doktor sugeruje, że ma zaburzenia odżywiania, bulimie. Świadczy o tym podrażniony przełyk etc. Nie jest wychudzona, ani nic z tych rzeczy. Jeżeli to wszystko prawda, że to przez bulimię, mogą umieścić ją w psychiatryku? Córka była już hospitalizowana po próbie samobójczej.
ponad rok temu

Zespół Aspergera

Jednym z zaburzeń rozwoju jest Zespół Aspergera, będący odmianą autyzmu. O tym, jak objawia się ten zespół, opowiada Joanna Grochowska z Fundacji Synapsis.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Bulima jest zaburzeniem odżywiania. Jest to wskazanie do leczenie w oddziale psychiatrycznym. Pozytywne rezultaty przynosi również psychoterapia interpersonalna i dialektyczna terapia behawioralna

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam
Jeżeli córka nie jest osobą pełnoletnią to Państwo decydujecie, natomiast jeżeli jest pełnoletnia potrzebna jest jej zgoda na leczenie. Myślę, że córka potrzebuje pomocy psychiatrycznej i psychologicznej, Próba samobójcza i teraz podejrzenie zaburzeń żywienia są jednoznaczne. Proszę nie zwlekać, to co się działo i dzieje jest konsekwencją bardzo poważnych problemów, których nie można rozwiązać przez internet.
Trzymam kciuki, pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy