Co zrobić w przypadku bólu kręgosłupa w górnej i dolnej części ciała?

Mam bóle kręgosłupa górnej i dolnej części ciała .Głową nie mogę kręcić i mam mdłości przy skręcie głową.Dolna część to są straszne bóle nie mogę schylać się wyprostować leżeć ani siedzieć o podnoszeniu czegoś nie ma mowy .Jestem na zastrzykach przeciw bólowych już od długich lat . Lekarze Ortopedzi proponują mi zabiegi np,, ramiom ,bioder i kręgosłupa czy nie ma innego leczenia w moim przypadku ,mam 70 lat i jestem mieszkanką za granicą Proszę o pomoc jakie jest wyjście w mojej sytuacji ?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, dalsza diagnostyka!. badania laboratoryjne! MOFR OB CRP; etc.. Ważny stan ogólny pacjenta, , inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy uszkodzenia mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów. Pozdrawiam i zapraszam