Co zrobić w przypadku nie przyklejenia plastra Evra?

używa plastrów evra od jakieś pół roku przyklejilam plastra w pierwszym tygodniu i wyjechaliśmy z moim chłopakiem w piątek A zmiana plastra miała nastąpić w poniedziałek zapomniałam wziąć plastrów na zmianę wróciliśmy w czwartek i wtedy naklejilam plastra ale dostałam okresu w drugim tygodniu nie wiem czy dobrze zrobiłam naklejajac bo czy trzebabyło poczekać do pierwszego dnia zmiany plastra teraz źle się czuje mam zawroty głowy wymiotowalam i boli mnie brzuch jaki może być powód mojego stanu

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć