Co zrobić w przypadku złego samopoczucia podczas przyjmowania leków na nadciśnienie?

Witam Mam 37 lat i lecze się na nadciśnienie. Biore lek lorista. Przed leczeniem miałem ciśnienie w okolicach 160 na 110. Po zaczęciu kuracji lekiem ciśnienie spadło i jest 110 na 80 pare. Ale niestety bardzo żle się czuje. Mam parestezje, bóle mięsni, ogólne osłabienie, nie mam sił. Dodam jeszcze że lecze się psychiatrycznie, mam schizofrenie. Biore na nią sulpiryd 800, klozapol 50,pregabalin 150, afobam 0,50. I co ja mam zrobić? Z jednej strony żle się czuje od klozapolu(osłabia) a z drugiej strony ta lorista. Lekarz internista powiedział mi że ludzie biorą loriste i tak nie mają. No tak ale ile poza tym ja leków jeszcze biore!!!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udać się do lekarza rodzinnego aby zmodyfikować leczenie