Co zrobić z tą brodawką łojotokową?

Od urodzenia mam brodawkę łojotokową na ramieniu. Dzis niestety niechcący zahaczyłam o nią paznokciem przez co oderwałam jej część, a z tego miejsca zaczela powoli sączyć się krew. Nałożyłam na to miejsce plaster i na razie krwawi lekko i nie boli. Czy w tej sytuacji powinnam jak najszybciej wybrać sie do lekarza czy na razie czekać aż sie zagoi?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl