Co zrobić z takim badaniem MR?

Witam serdecznie zrobiłem badanie MR bardzo będę wdzięczny jeśli uzyskam jakołs odpowiedz co mam robic.... Badanie MR stawu kolanowego prawego wykonano w trzech płaszczyznach, w sekwencjach FSE,FE,FAST wczasach T1-zaleznych, Pd-zaleznych, T2,-zaleznych oraz Pd-zaleznych z supresja tkanki tłuszczowej. Nieco zwiększona ilość płynu w jamie stawowej z pogrubieniem błony maziowej w zachyłku nadrzepkowem oraz w przedziale srodkowym. Niewielkie zagęszczenia obrzekowo-wysiekowe tkanek miękkich okołostawowych. Dyskretne strefy obrzękowe w obwodowych częściach LFC i LTC, w okolicy guzowatości piszczelowej, przedniej powierzchni rzepki. Drobne pojedyńcze linijne uszkodzenie chrząstki stawowej 2 at w zakresie LTC i MTC. Linijne nieregularne uszkodzenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej dochodzące do brzegów wolnego, bez ekstruzji zewnętrznej. Linijne drobne poziome uszkodzenie rogu przedniego łąkotki bocznej dochodzące do brzegów wolnego bez ekstruzji zewnętrznej. ACL o niejednorodnie podwyższonym sygnale przypuszczenie o zachowanej ciagłosci. PCL z cechami haczykowate go podgiecia pogrubiałe o bardziej podwyższonym sygnale przyudowo o zachowanej ciagłosci.LCL znacznie pogrubiałe o podwyższonym sygnale w okolicy przyczepów głównie przyudowo , o zachowanej ciągłości MCL bardziej pogrubiałe przyudowo o zachowanej ciągłości. Ścięgno mięśnie czworoglowego uda o podwyższonym sygnale przyrzepkowo. Wiązadło właściwe rzepki pogrubiałe o podwyższonym sygnale przypuszczenie o pogrubiałe przypiszczelowo. S.m podkalanowego pogrubiałe o podwyższonym sygnale. Ś.m dwugłowego pasmo piszczelowo-biodrowe o zachowanej ciągłości. Rzepka z tedecja do bocznego podparcia chrząstka stawowa prawidłowej grubości zpojedynczymi ogniskami uszkodzenie 2/3 st posrodkowo i w części bocznej. Troczek przyśrodkowy o częściowo podwyższonym sygnale przyrzepkowo z cechami niewielkiej dystensji troczki o zachowanej zigloscie ciało tłuszczowe częściowo o podwyższonym sygnale cechy osteoporozy krawędziowej gównie wyniosłości miedzyklykciowej

Lek. Tomasz Budlewski

Ajakie objawy? Jakiś uraz ? Wskazana wizyta u ortopedy idalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne