Codzienne biegunki połączone z bólami brzucha po cholecystektomii

Jestem ponad miesiąc po cholycestyktomii, w wypsisie podano, że miałam rownież wodniaka i przewlekłe zapalenie. Jestem na diecie wątrobowej. Od czasu operacki codziennie mam biegunki połaczone z bolami brzucha, internistaw ypisyal mi antybiotyk Xifaxan oraz probiotyki, niestety nic to nie pomogło. Codziennie zażywam Laremid. Czy w koncu przejdzie mi ta doleglowosc. Poza tym czuje się ok. Nie ma gorączki ani wymiotów.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku ustępowania dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.