Codzienne bóle głowy i podejrzenie migreny

Witam. Często boli mnie głowa, ale ostatnio w ciągu pół roku boli mnie praktycznie codziennie , Od razu po przebudzeniu , czasami w ciągu dnia zaczyna. Raz boli strasznie, raz słabiej.Podejrzewam migrenę lecz czy to normalne że młodą dziewczynę tak boli głowa? Dodam również że jestem często bardzo przemęczona. Myślałam również że może te bóle są od tego, że mam skrzywioną przegrodę nosową i bolec. jeszcze nie zoperowany. Mogę jakoś leczyć te bóle głowy których mam już dość? Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, potrzebna jest wizyta u neurologa oraz laryngologa. Bóle takie moga mieć charakter migrenowy, jednakże trzeba zbadać rowniez zatoki. Pozdrawiam