Codzienny ból głowy u 16-latki

Witam. Moja córka ma 16 lat. Jakiś czas boli ją codziennie głowa.Nie miała żadnego wypadku, by był to krwiak. Chociaż wcześniej też ją bolała głowa, bo podobno dostała kilka razy piłką na w-fie w głowę lub się po prostu uderzyła o szafkę. Nie wiem czy iść z nią do szpitala, ponieważ nie wymiotuje. Może to być coś poważnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę w pierwszej kolejnosci udać się do lekarza rodzinnego, który po badaniu i zebraniu wywiadu zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam