Codzienny ból głowy u 20-latki

Witam.od dłuższego czasu zmagań się z bólem głowy który dokucza mi prawie codziennie .dodam że czasami aż mi się robi nie dobrze. Ale nie wymiotuje.moze to na tle nerwowym? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego który po zebraniu wywiadu i zbadaniu Pani pokieruje dalszym postępowaniem diagnostycznym ( oraz ewentualnie skieruje Panią do odpowiedniej poradni specjalistycznej-neurologiczna). Pozdrawiam