Ból brzucha i wymioty po zjedzeniu słodyczy

Od dwóch miesiecy mecze sie z bólem brzucha ,wymiotami spowodowane przez poranne słodkoci lub coś z nimi zwiazane dokucza mi tez cały czas twardy zoładek . Od takicg dolegliwosci nie mam apetytu nie moge jesc za duzo czy cos cieszkiego po potem odrazu musze isc do łazienki moge nawet 4 razy zrobic kope Co to jest?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.