Wstawanie do toalety w nocy a bolesność klatki piersiowej i nóg

witam. Mam 27 lat i zauwarzylam ze od jakiegoś czasu codziennie wstaje w nocy do łazienki,mam nieraz bóle w klatce piersiowej i przybyło mi objętości w brzuchu a poza tym często bolą mnie nogi.O czym to może świadczyć-mam sie martwić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne. Nie ma zatem takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek konkretne rozpoznanie. Sugeruję jednak wykonanie testu ciążowego oraz konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.