Ból brzucha i pulsowanie wewnątrz klatki piersiowej a wrzody

Witam od jakiegoś tygodnia boli mnie często brzuch, raz mnie bolał w okolicach pępka a teraz jakby żołądek. Jest to ból przypominający głód i lekkie kłucie, do tego uczucie ciepła ( pieczenia ) w klatce piersiowej a konkretniej między piersiami. Przez kilka dni czułam również takie drżenie, pulsowanie wewnątrz klatki piersiowej i brzucha. Teraz już tego nie ma, ale pozostał ten ból brzucha i pieczenie. Na co to może wskazywać ? czy to moga być wrzody ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno schorzeń gastrologicznych (w tym np. choroby wrzodowej), kardiologicznych jak i innych. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.