Ucisk po prawej stronie głowy, nad uchem

Dzień dobry, od kilku dni momentami czuje ucisk po prawej stronie głowy, nad uchem i trochę z tyłu. Wtedy też czuje ból z boku pod prawą pachą. Z dnia na dzień trwa to dłużej. Jak na razie mowa tu o 10 sekundach, choć pierwszy raz to był taki sekundowe impuls. Czy to może być coś poważnego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakiekolwiek rozpoznanie. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.