Coraz krótszy cykl miesiączkowy

nie wiem co sie dzieje mam coraz krótszy cylk i krwawienia zaczynaja sie różnie po 21 dniach 22 23 28. rok temu urodziłam córke a 4 lata temu syna po porodzie syna szybko sie unormowała a po córce nie co robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak krótki cykl najpewniej jest wynikiem zaburzeń hormonalnych. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.