Nagła utrata wagi, brak apetytu i siniaki na całym ciele

Witam, pytałam o ból brzucha po prawej stronie teraz do tego doszła powiększona prawa strona szyi zaraz przy żuchwie czuje że jest tam jakaś kulka która przeszkadza mi przy przełykaniu i boli gdy ruszam głową.Od dwóch tygodni straciłam prawie 9 kg wagi nie mam apetytu pojawiają się siniaki nawet przy delikatnym dotknięciu.Jestem osłabiona cały czas zmęczona i bardzo szybko łapie katar czy kaszel.Bolą mnie mięśnie ale nie mam gorączki.Lekarze bagatelizują to.Proszę o informację co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana na szyi to najpewniej powiększony węzeł chłonny. Opisane objawy zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.