Wypadanie włosów, utrata wagi i osłabienie

Witam!Od jakiegoś czasu mam problemy z wypadającymi włosami, straciłam na wadze i jestem osłabiona. Ostatnio zauważyłam powiększenie węzłów chłonnych pod brodą, na szyi, w pachwinie i przy piersi- w okolicach lewej pachy, jest ono nieznaczne, węzły przypominają kulkę (dwa pierwsze są powiększone już od 2 lat, ten pod brodą przez jakiś czas był normalnych rozmiarów). Dzisiaj rano odczuwam mocne swędzenie twarzy, szyi, pleców i klatki piersiowej. Czy powinnam się zaniepokoić? Co może mi się dziać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.