Cukrzyca ciążowa, niewielka nadżerka i zatoka żylna z widocznymi przepływami a cesarskie cięcie

Witam, jestem w 25 1tc, mam cukrzycę ciążowa (nie przyjmuje insuliny), niewielka nadzerke i zatokę żylna z widocznymi przepływami (6cm×2.5 cm). Wg usg w 24tc 6 nasz Maluszek ma już 32 cm i 1034 g. W ciąży nie miałam plamien etc. Jedynie dolegliwości bólowe brzucha (w razie potrzeby biorę nospe). Przez dwa tygodnie brałam dufaston. Od 6tc zażywam pharmaton maturelle i asparginian potasu, aktualnie aspargin. czy to wszystko wpłynie na decyzję o cc? Pozdrawiam, Natalia

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od dalszych badań, nie można teraz tego określić.