Badanie przepływu żylnego a zmiany miażdżycowe

Proszę o informację lekarza naczyniowego , Obustronnie Końcowe odcinki Piszczelowe przednie , tylne bardzo wąskie, prawa przepływ ok.40 cm/sek , lewa 25 cm/sek obustronnie t.grzbietowe są bardzo wąskie i jest w nich tylko śladowy przepływ , czy są to duże zmiany miażdżycowe , istotnie mogące wpłynąć na skrócenie życia bądź innych ciężkich zmian w układzie żylnym , wpływającym na serce i inne narządy ?proszę o odpowiedź , dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie występują objawy? czy miał Pan zawał serca lub udar mózgu? a jak wygląda reszta badania? bez poznania większej ilości informacji medycznych nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.