Wynik biopsji dołu pachowego

Witam, otrzymałem następujący wynik biopsji prawego dołu pachowego (po leczeniu czerniaka skóry): "ubogokomórkowe amfochłonne masy białkowe". Proszę o wyjaśnienie tego terminu. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania większej ilości informacji medycznych o pacjencie nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.