Opis RTG płuc i cienie o charakterze zwłóknień

opis rtg płuc pasmowate cienie w polu dolnym i górnym płuca prawego oraz lewego - o charakterze zwłóknień (ew niedodma) poza tym pola płucne bez zmain ogniskowych przepona,kąty wolne. serce niepowiększone

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania objawów i większej ilości informacji medycznych nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Być może konieczne będzie wykonanie tk klatki piersiowej.