Ocena wyniku badania RTG płuc

proszę o ocenę na granicy pola środkowego i dolnego płuca lewego słabo ograniczony cien guzkowy 11x10mm zagęszczenie 5mm w dolnym biegunie prawej wnęki płucnej -rumacja cieni naczyniowych?poza tym pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych prawidłowo powietrzne KĄTY PRZEPONOWE ŻEBROWE WOLNE SYLWETKA SERCA NIEPOSZERZONA CIĘŻKO MI ODDYCHAĆ ALE NIE WIEM CZY TO BARDZIEJ NIE PSYCHIKA BO MAMA W WIEKU 52 LAT ZMARŁA MI MIESIĄC TEMU NA RAKA PŁUC

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie Tk klatki piersiowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.