Cxynto normlane, że po moim zabiegu nie widać żadnych efektów?

Dzień dobry, czy to normalne, ze po zabiegu plazmy na powieki po 4 dniach nie widać żadnych efektów? Gojenie przebiega dobrze

Dzień dobry
To jeszcze zbyt wczesny okres na widoczne efekty/ niezakończony proces gojenie/.
Proponuję zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza wykonującego zabieg i porozmawiać o swoich wątpliwościach.
Pozdrawiam:)