Czarna wisząca zmiana skórna

Witam :) Jakiś czas temu zauważyłem pod swoją pachą małą wisząca grudke w kolorze skóry. Wyglądało to jak mały włókniak czy brodawka. Któregoś razu przez przypadek trochę to zadrapalem i po paru dniach zmiana zmieniła kolor na prawie czarny, pomniejszyla się i teraz zaczęło mnie piec. Co to może być? Czy są powody do obawy? Mógłbym to po prostu wyrwać ale trochę boję się to robić. W załączniku dodaje zdjecie: http://www39.zippyshare.com/v/tr8kKSCM/file.html Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.