Czarne znamię z brązową otoczką

Zainteresowało mnie jedno znamie, które mam już od dzieciństwa. Mam 21 lat. Znamię jest w środku bardzo ciemne (prawie czarne) i ma otoczę brązową. Mieści się w przedziale 0,3 - 0,5mm. Czy jest już czym się niepokoić? Dołączam zdjęcie.Może to być zwykłe, bezpieczne znamię? Wizyta u dermatologa (z inną sprawą) 18 maja to zapytam Panią doktor. Pozdrawiam. https://zapodaj.net/2c67c655decf9.jpg.html

Na zdjęciu widoczne znamię o dość typowej budowie - wygląd sadzonego jajka: środek ciemniejszy i lekko wygórowany, brzegi jaśniejsze i płaskie. Szansa na to, że to coś poważnego, jest minimalna. Należy zbadać znamię dermoskopem i rozwiać wszystkie wątpliwości.