Czarny, okrągły i wypukły wyprysk na wardze sromowej

Witam. Kilka dni temu zauwazylam cos w postaci wyprysku/pieprzyka na wardze sromowej od stony wejscia do pochwy. Jest czarny idealnie okragly i wypukly. Nie boli, nie swedzi. Wyglada jak glowka od szpilki pod skora. Bardzo prosze o jaka kolwiek opinie lug porade. Dodam, ze mam kilka ciemniejszych plamek na wargach sromowych jasno brazowego zabarwienia, moj ginekolog powedzial, ze sa one nie grozne. Wtedy nie mialam tego wyprysku. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana może być krwiaczkiem podskórnym jak i wynikiem infekcji mieszka włosowego. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który oceni zmianę oraz wdroży właściwe postępowanie.