Obecność ciemnej plamy na wargach sromowych

Witam. Pare dni temu zauwazylam na wardze sromowej ciemna plamke ,bardzo podobna do pieprzyka , plamka.jest plaska . Czy mozs to byc.czerniak lub cos groznego .czg poprostu to zwykly pieprzyk ?

Magdalena StusiĹska

Bez obejrzenia zmiany- trudno cokolwiek powiedzieć. Jeżeli jest ona dla Pani niepokojąca, najlepiej udać się do ginekologa i wyjaśnić cały problem.