Czas gojenia dziąseł po wyrwaniu dwóch korzeni

Witam po ilu tygodniach powinny sie zagoić dziąsła po wyrwaniu dwóch korzeni? nie były szyte

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że jest to bardzo indywidualna kwestia. Proponuję udać się do lekarza stomatologa wykonującego zabieg, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

 Lek. Tomasz Budlewski

nawet do 7 tygodni
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Czas gojenia i wygojenia zależy od indywidualnych predyspozycji. Jeśli jest Pan zaniepokojony najlepiej udać się do lekarza przeprowadzającego zabieg w celu kontroli.