Czas noszenie podkolanówek przeciwzakrzepowych po zabiegu operacyjnym

Witam, w sobotę miałam operacje, dwa dni temu wróciłam do domu. Przez ten cały czas noszę podkolanówki przeciwzakrzepowe. Mam pytanie przez jaki okres powinnam je nosić. Dodam, że mam 6 tyg. zwolnienie. Pozdrawiam

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - wszystko zależy od rodzaju zabiegu - o którym Pani nie pisze. Zwykle 3-9 tygodni.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Jaka była operacja????? Kto zalecił te podkolanówki i dlaczego??? kobieto!!!-jak ja mogę odpowiedzieć??????????????????????????????????????????? zż