Czas oczekiwania na wyniki badań cytomegalii

Jaj długo się czeka na wyniku igg oraz igm cytomegalii. Dlaczego lekarz nie zlecił my takich badań. Jestem w 31 tygodniu ciąży.

Lek. Tomasz Budlewski

Czas oczekiwania na wyniki badań cytomegalii zależną w dużej mierze o laboratorium, w którym są badania wykonywane. Lekarz prawdopodobnie nie zlecił powyższego badania ponieważ badanie na CMV nie jest zalecane jako rutynowo.